Při své práci používám profesionální kosmetiku:


Dior - Když Christian Dior otevřel v roce 1946 svůj módní dům snil o nové podobě ženskosti. Absolutní a úplné ženskosti, které by nic nechybělo. Dnes značka Dior vyzdvihuje prostřednictvím šatů a doplňků, vůní a rtěnek i vysoce sofistikované péče o pleť krásu žen, kterým dodává na eleganci a zářivosti.

Lancôme - Příběh Lancôme, světoznámé značky kvalitní kosmetické péče o krásu, se píše již přes 80 let. Od svého založení v roce 1935 se produkty Lancôme vyznačují prokazatelnými výsledky a pyšní nádechem francouzského kouzla. Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáhá jim získat sebedůvěru.

L'oréal Paris - Významná světová kosmetická značka, která přináší všem to nejlepší z luxusní krásy. Od líčení a péče o pleť, přes péči o vlasy až po barvy na vlasy.

NYX Professional Make-up - je odrazem trendů v líčení, o kterých se právě mluví. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek až po kosmetické štětce, které se těší oblibě široké veřejnosti i profesionálních vizážistů po celém světě.

Maqpro - Historie profesionální francouzské značky MAQPRO sahá až do 70.let minulého století, kdy došlo ke spojení špiček v kosmetickém oboru, manželů Ninou a Pierrem Brunnerovými, se slavným Michelem Deruellem, tehdejším Make-up Artistou filmových hvězd.
  • značka MAQPRO si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a co možná nejvyšším možným množství ingrediencí přírodního původu
  • produkty neobsahují parabeny a splňují přísné francouzské zákonné normy a toxikologické testy
  • produkty nejsou testovány na zvířatech

Inglot - je nyní jedním z předních světových výrobců kosmetiky na trhu. Značka INGLOT se v současné době podílí na všech hlavních beauty událostech po celém světe, a to od módních přehlídek Fashion Week až po televizní natáčení a muzikály na Brodway. Kosmetika INGLOT není testována na zvířatech a neobsahuje parabeny.

Make up for ever - je tým vizážistů, kteří vytvářejí vysoce profesionální produkty a služby. 

Farmasi - Spolecnost FARMASI vyrábí více než 2000 výrobku. Továrna a sklady zabírají obrovské území o velikosti 145.000 m² a používají Ligh-tech zarízení integrované výroby, které patrí mezi nejmodernejší svého druhu v Evrope. Farmasi je prední výrobní spolecností v Turecku, která vyrábí širokou škálu výrobku. Od dekorativní kosmetiky a parfému, výrobku pro péci o plet a telo po výrobky dentální hygieny, vlhcených uterek a ekologických cistících prostredku pro domácnost. Všechny výrobky jsou vyrábeny podle receptur Dr. C. Tuny, splnují nejvyšší standardy ochrany zdraví spotrebitele a všechny jsou certifikovány v nezávislých mezinárodních spolecnostech

Absolovala jsem kurzy v profesionální make-up škole SURFACE, kde jsem obdržela certifikáty.

Certifikát mám i z online kurzu svatebního líčení v Make-up Institute Prague.

Stále si rozšiřuju vzdělání v oboru.

Spolupracuji se svatebním fotografem www.david-hasek.cz

Mým velkým koníčkem je tvoření věnců a dekorování. Moc ráda cestuji, ať už po krásách České republiky nebo daleko za hranice.